.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
بهائیت
1396/12/27 يكشنبه
وقتی پیوند بهائیت و تصوف مدرن افشا می‌شود
یکی از عناصر فعال فرقه ضاله بهائیت از تعطیلی وب سایت مجذوبان نور که به دستور قطب دراویش صورت گرفت ابراز ناراحتی کرده است.

فرق و ادیان: این عنصر بهایی که از جانب همپیالگان خود نیز طرد شده حالا از تعطیلی سایت و جلوگیری از فعالیت گروهکی ناراحت می‌شود که دستشان به خون جوانان این مرز و بوم آلوده شده و موجب بدنامی دراویش شده‌اند.

جالب اینجاست که این فرد در بخشی از متن خود بر "رویکرد حرفه‌ای" در مجذوبان نور تاکید کرده؛ شاید منظورش از حرفه‌ای بودن!!! ارتباط گردانندگان این سایت با رسانه‌های معاند و فراهم کردن خوراک خبری برای این شبکه ها است و گرنه بازخوانی اخبار و نگاهی به حاشیه‌سازی‌های این سایت هیچ نشانی از حرفه‌ای بودن!!! را به دست نمی‌دهد.

عذر بدتر از گناه این عنصر بهائی که هم‌محور بودن جریان های معاندی چون مجذوبان، بهائیت و سایر گروهای معاند و خشونت طلب را به وضوح نشان می‌دهد جایی است که وی حتی ادعای قطب دراویش را که مجذوبان و ری استارت را خطرناک می‌داند به سخره گرفته و می‌نویسد که او نباید چنین حرفی را به زبان می‌آورد.

 حال این سئوال مطرح می‌شود که واقعا چه مناسباتی بین این فرقه‌های خشونت طلب برقرار است که این‌چنین از یکدیگر حمایت می‌کنند؟؟؟

 واقعا ادعای "مسلک محبت بودن" و"مردم‌داری" را باور کرد یا حمایت از "خونریزی و خشونت طلبی" را ؟؟؟منبع: رهپویان هدایت
كلمات كليدي : بهائیان , جنایات دراویش , فرقه ضاله بهائیت , مجذوبان نور

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ