.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پربیننده ترین مطالب
1397/8/27 يكشنبه
تهدید جدی بهائیت برای آسایش و امنیت
فرق و ادیان: برخلاف شعارهای بهائیان، بهائیت فرقه‌ای کاملاً سیاسی و تشکیلاتی است که جاسوسی آنان برای رژیم صهیونیستی، هر کشوری را که در آن حضور داشته باشند، تهدید می‌کند. 

این تشکیلات از تمام توان و نیروهای خود برای برآورد خواسته‌‌های استعمارگران و نیازمندی‌های اطلاعاتی سازمان‌های جاسوسی آنان استفاده می‌کند. در سطح بین‌المللی در مقابل اربابان جنگ‌طلب و ستم‌گرشان، با مظلوم‌نمایی‌های کذب، تحریم و سخت‌گیری بر مردم ایران را تشدید می‌کنند، از آن طرف با جرم‌ و قانون شکنی‌های مختلف، باعث آشوب و هرج و مرج داخلی می‌شوند.

امروزه در شرایط حساس کشور و وجود بدخواهان داخلی و خارجی، پر و بال دادن به بهائیت سلاحی شده تا آمریکا و اسرائیل بهانه‌ای برای تشدید کارشکنی‌هایشان داشته باشند.

از طرفی، این فرقه استعماری مخارج بسیار خود را علاوه بر خوش‌خدمتی برای دشمنان اسلام، بعضاً از طریق فعالیت‌های غیرقانونی، فراهم می‌کند. همچنان که در ماه‌های گذشته، برخی عناصر این فرقه تأثیر مستقیمی بر اختلال در #بازار_ارز داشته و لیدرهای آنان از خارج کشور به عوامل خود خط‌دهی می‌کردند.

در واقع مشکلاتی که بهائیان برای کشور ایجاد می‌کنند به تبلیغ اعتقادات انحرافی و کارشکنی‌های سیاسی-تشکیلاتی، ختم نمی‌شود؛ قاچاق، هرج و مرج، خرید و فروش غیرقانونی، اشاعه فساد و عتیاد و... مشکلات بزرگ دیگری هستند که در پرونده بهائیان به چشم خورده و باعث نگرانی مردم شده‌است. با این حال در خیلی مواقع حکم مربوط به جرایم بهائیان، در دادگاه‌های تجدیدنظر تقلیل چشم‌گیری داشته یا موجب آزادی این مجرمان می‌شود.

این مجرمان که از کودکی آموزه‌هایی مبنی بر نسخ اسلام و لزوم برپایی جامعه‌ای بهائی را در سرشان می‌پرورانند، تهدیدی جدی محسوب شده و هیچگاه از جرمی که علیه آسایش مسلمانان مرتکب می‌شوند، پشیمان نیستند! لذا علیرغم مظلوم‌نمایی‌ ناروایشان، برای ایجاد امنیت هم که شده، باید برخورد جدی‌تری با این تبهکاران داشت.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر