.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مسیحیت تبشیری
1396/1/6 يكشنبه
آگهی بازرگانی برای تبشیر مسیحیت
به گزارش فرق و ادیان، چندی پیش تبلیغ مسیحیت در سرویس ایمیل گوگل خبر ساز شد اینبار نیز سایت خبری سی ان ان آمریکا با درج خبری در صفحه نخست خود با عنوان فارسی «مایلید خدا را بشناسید»، سعی نمود تا کودکان ایرانی را به سمت آئین مسیحیت بکشاند.
سایت خبری سی ان ان آمریکا چندی پیش با درج آگهی «مایلید خدا را بشناسید» والدین و کودکان ایرانی را به سمت سایتی تبشیری فارسی زبان با محتویات کودکانه سوق می دهد.
این سایت که از ایالات متحده آمریکا پشتیبانی می شود، آموزه های مسیحیت تبشیری را با استفاده از ترفندهای گرافیکی در قالب بازی، فیلم، بخش های تقطیع شده کتاب مقدس و رادیو به مخاطبان اصلی آن که عمدتاً کودکان و نوجوانان ایرانی و فارسی زبان هستند ارائه می شود.
نکته جالب اینکه این سایت مدعی است برای اطمینان خاطر خانواده هایی که مخفیانه به مسیحیت تبشیری گرایش پیدا می کنند درگاه های امن قرار داده شده است.
سالهاست که غرب با هدف تضعیف جایگاه دین اسلام از ابزارهای مختلف برای گرایش نوجوانان و جوانان مسلمان یا تابع ادیان دیگر به آئین مسیحیت استفاده کرده است. در گذشته های نه چندان دور این اقدامات مخفیانه بود. امروزه این رویکرد آشکار و علنی شده است تا جایی که سایت های خبری مانند سی ان ان هم به ابزاری برای تبلیغ مسیحیت تبشیری آمریکائی تبدیل شده اند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر