.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مسیحیت تبشیری
1396/1/27 يكشنبه
رسوائی تبشیری‏ها با اجرای فرامین سیا
به گزارش فرق و ادیان، با توجه به حمایت گسترده ایالات‌متحده و رژیم صهیونیستی از فرقه‏های مسیحیت صهیونیستی تبشیری، عناصر این گروه‌ها نیز سعی می‌کنند دستورالعمل‏های نهادهای ایالات‌متحده را رعایت کرده و با عناصر سیاسی ضدانقلاب و منافقین همراه باشند.
ارتباط گسترده سعید عابدینی با گروهک منافقین به دستور لابی‏ صهیونیست و سخنرانی در جلسات منافقین در گذشته، گوشه کوچکی از ارتباط نه چندان پنهان جریان‏های وابسته به ایالات متحده را نشان داد. این بار هم یکی  دیگر از میسیونرهای تبشیری خارج از کشور به نام رسول حیدری بر اساس همین رویکرد اقدام به مصاحبه با چهره‌های ضد انقلاب به «امیر عباس فخر آور» کرده است. در این مصاحبه  که در یکی از شبکه‏های تبشیری صورت گرفت، فخرآور ابتدا از افتخارات ادعایی‌اش گفت- که البته همه این ادعاها بارها توسط هم‌قطارانش مورد تردید قرار گرفته است- و در ادامه از معاون وزیر دفاع آمریکا به دلیل حضورش در ایالات متحده تشکر کرد.
فخر آور که این روزها به دلیل ابراز ادعاهایش به «پسر متوهم سیا» معروف شده است از مرتبطان سرویس‌های جاسوسی آمریکا است که در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضد ایرانی ترغیب می‌کرد.
وی که خود را رسماً فردی صهیونیست می‌داند، رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد و بارها به سرزمین‌های اشغالی سفر نموده و با مقامات موساد و رژیم صهیونیستی دیدار داشته است.
تقدیر «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا از خدمات فخرآور
این شبکه تبشیری در حالی از فخرآور دعوت کرده است که تعداد حکایات بدون منبع و سند و دروغ‌سازی در سخنانش آن‌قدر زیاد است که حتی صدای برخی مخالفان خارج نشین جمهوری اسلامی را هم درآورده است. برای نمونه «علیرضا نوری‌زاده» مدیر تلویزیون «ایران فردا» در لندن -که دشمنی‌اش با جمهوری‌اسلامی مشخص است- هم نتوانسته در برابر دروغ‌پراکنی فخرآور سکوت کند و مجبور به انتقاد از دروغ گوئی‌های وی شد.
عملکرد شبکه‏های تبشیری در تعامل رسانه‏ای با عناصر ضد انقلاب، منافقین و سلطنت طلب‏ها بیش از پیش سبب رسوایی آن‌ها شده و نشان از وابستگی‌شان به سازمان سیا و اجرای پازل طراحی شده توسط آن‌ها دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر