.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مسیحیت تبشیری
1396/4/31 شنبه
قتل یک دختر مسیحی اسرائیلی توسط پدرش به جرم خروج از مسیحیت
به گزارش هاآرتص شب قبل از قتل، پدر هنریت به پلیس گفت که او به خاطر این کارش (خروج از مسیحیت) دیگر ارزش زنده بودن ندارد، ما او را با شلاق به خانه خواهیم برد و مانند یک سگ با هنریت رفتار خواهیم کرد.
فرق و ادیان: یکی از مسیحیان صیونیست ساکن شهر رمل در مرکز اسرائیل،دختر نوجوانش را به خاطر ارتباط با یک جوان مسلمان به قتل رساند.

روزنامه اسرائیلی هاآرتص ضمن اعلام این خبر افزود: سامی کارا دختر 17 ساله خود به نام هنریت را به دلیل ارتباط با جوان مسلمان، ابتدا زندانی کرد و به خاطر تصمیم او برای تغییر دینش به اسلام کشت.

این روزنامه ادامه داده است که: هنریت دو هفته قبل از کشته شدن یعنی در روز 13 ژوئن پس از آنکه خانواده اش با خشونت و تهدید تلاش کردند به ارتباطش پایان بدهند، پس از مشاجره خانه را ترک کرد و به خانه جوان مسلمان پناهنده شد.

ترک خانه پایان ماجرا نبود و او توسط مادرش مورد حملات زیادی قرار گرفت و تا جایی که مجبور شد به پلیس شکایت کند.

 روزنامه اسرائیلی هاآرتص با تشریح جزئیات تصریح می‌کند: چند روز قبل از قتل، پدر و مادرش و دو عمویش به دیدن او آمدند تا وی را به بازگشت متقاعد کنند اما، هنریت نپذیرفت که موجب شد پدرش بار دیگر ساعت 3 صبح به او حمله کرده و او را به قتل تهدید کند.


تصویر مقتول و محل جنایت
به گفته این روزنامه سر انجام با پادرمیانی پلیس و مراکز اجتماعی هنریت موافقت کرد روز 13 ژوئن به خانه بازگردد و اعلام کرد در پایان هفته به اسلام خواهد گروید که این جمله موجب قتل او توسط پدر و مادرش شد.

در جریان تحقیقات، مادر هنریت به پلیس گفت که شوهرش به خاطر رفتار دخترش تحقیر شده و خروج او از مسیحیت و گرویدن به اسلام را به عنوان بی احترامی  به "شرافت خانوادگی" عنوان کرد.
 

بازنشر خبر فوق در واشینگتن پست و تصویر اعتراض مردم به این جنایت

 
به گزارش هاآرتص شب قبل از قتل پدر هنریت به پلیس گفت که او به خاطر این کارش (خروج از مسیحیت) دیگر ارزش زنده بودن ندارد، ما او را با شلاق به خانه خواهیم برد و مانند یک سگ با هنریت رفتار  خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش قتل هنریت جوان توسط پدر مسیحی در حالی رخ داده که مسیحیان صهیونیست همواره مدعی صلح بوده و ادعا می‌کنند که روش آنها پراکندن محبت و صلح در جامعه است و هر گونه قتل و کشتار در ترویج عقاید را نفی می‌کنند.

تصویر پدر قاتل در دادگاه
 
از دیگر سو آنها در رسانه های خود بارها و بارها بازداشت و برخورد با افرادی که از ادیان دیگر به مسیحیت وارد شدند را مورد انتقاد قرار داده اما در برابر قتل یک نوجوان؛ تنها به جرم خروج از مسیحیت و گرویدن به اسلام سکوت کرده اند.

منبع: رهپویان هدایت 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر